Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

NETAHSİLAT EKOSİSTEMİNDE “LİNK İLE TAHSİLAT” ORANI YÜZDE 40 ARTTI!

NETAHSİLAT EKOSİSTEMİNDE “LİNK İLE TAHSİLAT” ORANI YÜZDE 40 ARTTI!
REKLAM ALANI

Online Tahsilat Sistemi “Netahsilat”, Türkiye’de binlerce firmanın bayilerinden, müşterilerinden, alt bayilerinden veya bayilerinin müşterilerinden tahsilatlarının “online” olarak kredi ve banka kartıyla güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Tüm sektörlerden binlerce ana ve alt bayi firmanın tahsilat süreçlerini yönettiği bir platform olan “Netahsilat” sistemi, sektöre liderlik ederken, zengin özellikleri ve kullanıcı dostu panelleriyle de firmaların nakit akışlarını düzenliyor. “Netahsilat” firmalara güvenli bir ödeme altyapısı sağlıyor.

NETAHSİLAT EKOSİSTEMİNDE “LİNK İLE TAHSİLAT” ORANI YÜZDE 40 ARTTI!

Eçözüm Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Refik Sarıtepe, “Pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte maksimum korunma sağlayabilmek için her alanda temas minimuma indirgendi. Hayatımızdaki birçok şeyin online mecralara taşındığı bu dönemde teması minimuma indirmek için alışverişler de büyük bir oranla online olarak “temassız” bir şekilde gerçekleşiyor. Pandemi döneminde firmaların nakit akışlarını kontrol edebilmesi, tahsilat süreçlerinin sekteye uğramaması ve üretim & hizmet devamlılığının sağlanması için bu dönemde en çok ihtiyaç duydukları ödeme seçeneği de “link” ile “uzaktan” ve “temassız” ödeme oldu. Firmalar Netahsilat ile bayi ve müşterilerine ödeme linki gönderebiliyorlar. Müşteriler gelen ödeme linkine tıkladıklarında online olarak erişilen, firmaya ait ödeme ekranı açılıyor ve müşteri bu ekran üzerinden kredi kartı bilgilerini girip ödemesini “3d secure” ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Link ile ödeme özelliğini en çok kullanan sektörlerin başında hizmet sektörü, eğitim sektörü, turizm ve gıda sektörleri geliyor. Diğer sektörlerde de pandemi döneminde sıklıkla tercih edilen ödeme seçenekleri arasında yerini aldı. 2020 yılında Netahsilat ekosistemi üzerinden gerçekleşen tahsilat hacmi 36,5 Milyar TL oldu. Netahsilat sistemi üzerinden, “Link ile tahsilat” ile elde edilen tahsilat hacmi ise bir önceki yıla göre yüzde 40 oranında arttı” dedi.

GÜVENLİ TEKNOLOJİ İLE “SÜRDÜRÜLEBİLİR TAHSİLAT” SAĞLANIYOR!

Tüm bankalara dakikalar içerisinde anında entegre olabilen Netahsilat’ın başlıca özellikleri SMS ve E-mail ile uzaktan tahsilat, dövizli tahsilat, periyodik ve otomatik tahsilat, mobil tahsilat, IVR ile tahsilat, ERP/muhasebe entegrasyonu olarak sıralanabilir. Netahsilat sistemini kullanan firmalar tahsilatlarını “3d secure” özelliğiyle güvenli ve hızlıca online olarak tamamlıyorlar.

Online tahsilat sektöründe yüzde 80’in üzerinde paya sahip olan Netahsilat sistemini hali hazırda 1.800 üzerinde ana firma ve binlerce alt bayi aktif olarak kullanıyor.

Netahsilat Hakkında:

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Online Tahsilat ürünü olan Netahsilat güvenli sanal pos altyapısı, 3D Secure uyumlu, uluslararası PCI DSS güvenlik standartlarına sahip, dövizli ve çok dilli çalışabilen online tahsilat sistemidir. Netahsilat bayilerden, tüketicilerden, abonelerden, müşterilerinden web ve mobil uygulama üzerinden hem taksitli hem tek çekim kredi kartı tahsilatı yapabilmekte. Netahsilat sistemleriyle TL’nin yanı sıra USD, EURO, GBP, SAR ve benzeri döviz cinsleriyle de tahsilat yapılabilmekte, istenirse sistem çok dilli de çalışabilmektedir. Bütün ERP ve muhasebe programlarıyla kolayca entegre edilebilmekte ve tahsilatlar otomatik olarak muhasebeye aktarılabilmektedir. Bu entegrasyon üst düzey iş gücü ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Netahsilat Online Tahsilat sistemi birçok ulusal ve uluslararası firmanın da aralarında bulunduğu 1.800’den fazla işletme ve binlerce alt bayiye hizmet vermektedir.

REKLAM ALANI